O nás

HAFo naděje, spolek je sdružení na pomoc zvířatům v nouzi, které bylo Ministerstvem vnitra zaregistrováno dne 23.1.2012. Od té doby jsme pomohli několika stovkám zvířat z nevhodných podmínek. Zvířata jsou přijímána do domácích podmínek, kde dostávají veškerou péči, kterou potřebují, ať už jde o veterinární ošetření, kvalitní krmivo nebo vyléčení jejich bolavé dušičky a tělíčka. Kromě toho, že provozujeme dočasnou péči, pomáháme zvířátkům najít nové domovy a podporujeme materiálně i finančně naše spřátelené útulky. Jsme nezisková organizace, která získává finanční a materiální prostředky od dárců. Pravidelně organizujeme aukce na facebooku, z jejichž výtěžku financujeme krmení, veterinární ošetření, léky a ostatní, spojené s péčí o zvířata. Snažíme se dělat osvětu, a to především informováním veřejnosti o problematice množení a potřeby kastrací. Stránky sdružení najdete na facebooku https://www.facebook.com/HAFONADEJE. Pokud se chcete podílet i Vy na pomoci zvířatům v nouzi, můžete pomoci buď finančně, a to jakoukoliv částkou na náš transparentní účet: pro platby v CZK – 2400236505 / 2010, pro platby v EUR – 2400236505 / 8330, nebo se můžete zúčastnit našich aukcí na facebooku. Uvítáme samozřejmě i materiální pomoc: granule, konzervy, pamlsky, hygienické podložky, deky… Všechny Vaše otázky Vám rádi zodpovíme ve zprávách na facebooku, telefonicky: +420 774 207 515 nebo na emailu: hafonadeje@seznam.cz.

Kdo stojí za péčí o zvířata?

lenka

Lenka

Lenka se stará o veškerá zvířata přijatá do péče spolku. Od potřebných ošetřovacích procedur, krmení, socializace, výchova, FB aukce, po aktualizace FB stránky.

marek

Marek (přítel Lenky)

Marek přítel Lenky, který zabezpečuje převozy, vyzvedává materiální pomoc, stará se o opravy a zázemí, v případě nepřítomnosti Lenky zastane krmení a starost o zvířata.

patrik

Patrik (syn Lenky)

Patrik syn Lenky, který pomáhá s venčením a dalšími potřebnými úkony kolem zvířat.

mariana

Mariana (dcera Lenky)

Mariana dcera Lenky, která je velkou pomocnicí v socializaci zvířat a vymazlování.

Přejít nahoru